Primary Color:
Primary Text:
Secondary Color:
Secondary Text:
Tertiary Color:
Tertiary Text:
Color Picker
Preview
FeaturesTypographyTutorials
Module Title
Home
Module Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Ut non turpis a nisi pretium rutrum. Nullam congue, lectus a aliquam pretium, sem urna tempus justo, malesuada consequat nunc diam vel justo. In faucibus elit at purus. Suspendisse dapibus lorem. Curabitur luctus mauris.

Module Title
Module Title
Instructions

Select a predefined style from the drop-down or choose your own colors via the handy mooRainbow based color-chooser. When you are satisfied with your selection, click the "Apply Colors" button below to store your selection in a cookie.

Apply Colors
C-max X0007 Cambox
     

       

CMX X0007 CAMBOX

Dizel Aktif Otomotiv Sistemleri
Cmax Dizel Test Cihazları
İstanbul Yetkili Satıcı
www.cmaxistanbul.comCMX  X-0007 Cambox

Unit pompa ve unit enjektörlerin test edilmesi için tasarlanmış komple bir sistemdir.Kolay kullanımlı ve ergonomik bir yapıya sahiptir.Adaptörleri sayesinde her çeşit enjektör ve pompaları bağlayıp test etmek ve yakıt verimlerini ölçmek mümkündür. 4 kısımdan oluşur.

1-KAM KUTUSU (CAMBOX)

Tam kapalı bir kutudur. Eksantrik kamı, kapalı kutu yağlı bir ortam içerisinde çalışır. Dizel pompa test tezgahına kaplin bağlantısı ile bağlanabilir. Testi yapılacak unit pompa ve unit enjektör kendilerine özel adaptörleri ile kam kutusunun yatay kolonlarında servis ve güvenli bir şekilde çalıştırılır. Test planlarına göre kontrol edilir ve yakıt verimleri ölçülür.

2-AVANS AYARI KİLİTLEME

Cam box unit pompa ve unit enjektör avans ayarı pratik olarak sente pimi ile ayarlanır.

3-SİMULATÖR

Unit pompa unit enjektörün çalışma esnasındaki ateşlemeyi dönüş hızına senkron olarak tetikleyen cihazdır. Aynı zamanda test edilen enjektör ve pompaların teknik bilgilerini ve test planlarını içerebilecek bir veri tabanına sahiptir. Bir kısım enjektör ve pompalara ait test planı bilgileri kesin olmamakla birlikte, sadece örnek olmak üzere fabrika çıkışında yüklenmiştir. Ancak daha sonra veri tabanına yeni bilgiler girmek veya üzerinde değişiklik yapmak mümkündür. Kullanıcı bu değişikliği yaparak kendi veri tabanını oluşturabilir.

4-ADAPTÖR SETİ

Her marka ve model unit pompa ve enjektör farklı büyüklük ve yapıdadır. Her biri için ayrı yapı ve yükseklikte bağlantı parçaları tasarlanmıştır. Kam kutusunda olan özel bir sistem sayesinde bunların bağlanması çok pratik ve güvenli hale gelmiştir.

 

Dudullu OSB, Kadosan Oto Sanayi Sitesi , B-Blok No:6  Ümraniye / İSTANBUL   Tel:0-216-365 30 80  bilgi@dizelaktif.com
---------------------------------------------------------------
Copyright 2022 ® Dizel Aktif  - All Rights Reserved

Powered By Joomla&Sirmedia